web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

IMIENINY KS. ALEKSANDRA MASTALERZA

Dziś (11.10.) swoje Imieniny obchodzi ks. Aleksander Mastalerz, “najmłodszy” Salezjanin pracujący w naszej Parafii. Ks. Olek na co dzień jest katechetą pracującym w Szkole. Ponadto opiekuje się Liturgiczną Służbą Ołtarza, sprawuje funkcję wiceprezesa Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SALOS”, przygotowuje dzieci do pierwszej Komunii świętej, pomaga w duszpasterstwie, a w razie potrzeby zastępuje ekonoma Domu Salezjańskiego.

Dostojny Solenizant przewodniczył Mszy Świętej, odprawionej w Kościele Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach. We wspólnej modlitwie polecaliśmy Bogu życie i powołanie księdza Aleksandra, prosząc aby Boże błogosławieństwo towarzyszyło mu w każdym dniu na jego drodze salezjańskiej. Do próśb modlitewnych były dołączone także życzenia składane przez Ministrantów, młodzież z Salosu i poszczególne grupy parafialne.

Naszemu, drogiemu Solenizantowi życzymy wszelkiego dobra, satysfakcji i radości z pracy duszpasterskiej, wielu łask Ducha Świętego, ogromu Bożej Miłości, opieki Patronów i wstawiennictwa Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.


Podziel się tym wpisem: