web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Salezjański Klub Rodzica działający w Parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach jest miejscem spotkań i integracji rodziców z dziećmi, w szczególności w wieku do lat 3.

Rodzice dzielą się swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami, problemami związanymi z posiadaniem i wychowaniem dzieci. W ramach spotkań organizowanych ze specjalistami odbywają się pogadanki i warsztaty rozwijające i wzmacniające kompetencje i więzi rodzinne. Psycholodzy i przedstawiciele służby zdrowia przybliżają kwestie związane ze zdrowiem, rozwojem oraz wychowaniem dziecka.

Dzieci wspólnie bawią się. Ma też miejsce wspólne czytanie bajek. Odbywają się różnorodne zajęcia, w tym plastyczne i umuzykalniające.

Jest to Projekt realizowany przez Parafię Rzymskokatolicką p.w. Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Suwałki. Zajęcia zorganizowane dla dzieci i ich rodziców odbywają się w każdą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 oraz w każdy pierwszy czwartek miesiąca po Mszy Św. o godz. 18.00 w pomieszczeniach Domu Duszpastersko – Wychowawczego Salezjanów przy ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 3 w Suwałkach. Ponadto od października br. we wtorki, w godz. 9.30 – 11.30, w pomieszczeniach Domu Duszpastersko – Wychowawczego Salezjanów odbywać się będą spotkania grupy zabawowej dzieci w wieku 1,5 – 3 lata wraz z rodzicami. W programie m.in.:• spotkania przy gorącym cacao, gry stolikowe, planszowe (szachy, warcaby, scrabble i inne), krzyżówki i łamigłówki, wypoczynek i relaks)• warsztaty z elementami „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców” i „Rodzeństwa bez rywalizacji” rozwijające umiejętności rodzicielskie,• zajęcia muzyczno-ruchowe dla rodziców z dziećmi,• zajęcia artystyczne (plastyczne, taneczne, muzyczne , teatralne),• zajęcia sensoryczne,• warsztaty kulinarne,• warsztaty promujące zdrowy styl życia

Serdecznie zapraszamy!


Podziel się tym wpisem: