web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

OBÓZ MINISTRANTÓW W KRAKOWIE

W dniach od 28 lipca do 6 sierpnia br. Liturgiczna Służba Ołtarza z naszej Parafii wraz ze swoim opiekunem ks. Aleksandrem Mastalerzem SDB przebywała w Krakowie w ramach swojego wakacyjnego wyjazdu.

Ministrantom udało się w tych dniach zwiedzić między innymi: Zamek Królewski na Wawelu, kościół Mariacki, muzeum podziemi rynku, Światowe Centrum Miłosierdzia Bożego i Sanktuarium Jana Pawła II oraz krakowski ogród zoologiczny. Mieli oni również możliwość zwiedzenia okolic Krakowa takich jak: Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Ojców, Jaskinia Łokietka, Pieskowa Skała, Ogrodzieniec, Mirów i Bobolice.

Dla naszej parafialnej Służby Ołtarza był to wyjątkowy czas, któremu towarzyszyła codzienna Eucharystia, wspólne modlitwy i zabawy, a także gra w piłkę nożną i ćwiczenia na siłowni.


Podziel się tym wpisem: