web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

„Fatima” – Grupa Wynagradzająca


„Fatima” – Grupa Wynagradzająca w parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach

istnieje od 2014 roku. Jej powstanie jest odpowiedzią na wezwanie Matki Bożej do modlitwy, pokuty i wynagradzania oraz do poświęcenia się Jej Niepokalanemu Sercu.

Nasza Grupa prowadzi każdego 13-go dnia miesiąca po Mszy św. o godz. 18-tej Różaniec Fatimski, jak również Adorację Najświętszego Sakramentu. Od 13 maja do 13 października, w miesiącach objawień Matki Bożej w Fatimie, odmawiamy modlitwę różańcową idąc w procesji z Figurą Matki Bożej Fatimskiej na zewnątrz Kościoła. Po procesji odmawiamy: „Akt Osobistego Poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Mary” i Modlitwy Anioła z Fatimy.

Od stycznia 2020 roku w parafii jest uroczyście odprawiane Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca z wszystkimi warunkami, o które prosiła Matka Boża w Fatimie.

W pierwszą sobotę o godz. 18:00 odprawiana jest Msza św. w intencji wynagrodzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Spowiedź (w pierwszą sobotę miesiąca lub wcześniej w intencji wynagradzającej), Komunia Święta w intencji wynagradzającej, Różaniec wynagradzający (jedna część) oraz 15 minutowa medytacja nad tajemnicami różańcowymi z intencją wynagradzającą.

Wanda Andruszkiewicz

Grupa Wynagradzająca FATIMA